Rolakatalog

"Nie prowokujcie kretyna, by napisał arcydzieło, a nuż mu się uda!" Stanisław Jerzy Lec

Indeks

Oczywiście seria blogowa, w której recenzuję przeczytane książki. Jeśli ktoś jest ciekawy, co można u mnie znaleźć, to na pewno pozycje mało znane. Staram się szukać i dawać szansę powieściom, o których się nie mówi. A o dziwo te znane mnie odpychają.
Krew kojarzy się nie tylko z horrorem, ale także z kryminałem. A skoro ja - ogromna fanka kryminałów - tak niewiele przeczytała ich w ciągu wakacji, to czas to nadrobić! Czasami będą tytułu krótkie, czasami dłuższe, ale ogólnie "Krwawy piątek" to seria recenzji, która będzie się pojawiała oczywiście w każdy piątek.
KRYMINAŁY
THRILLERY
HORRORY
Po prostu - środowe TOP 5. Od anime, mang po książki, filmy i seriale. Staram się nie ograniczać!
Nie żyje się tylko dzięki książkom. Dlatego w "Polecam" będę się starała zamieszczać tytuły ze środowiska anime, mang, filmów i seriali.
Wiele osób mówi, że czytanie książek w języku obcym, to coś dla poliglotów bądź innych specjalistów od języków. Nic bardziej mylnego! Od ponad pół roku czytam książki po angielsku, choć wcześniej myślałam, jak większość Polaków. Tutaj będę chciała zamieszczać rady, jak sobie radziłam z trudnościami, które napotkałam na swojej drodze!
Zebranie danych z miesiąca, informacje o Bookathonie czy innych akcjach, wszystko ma mieć dla siebie swój kącik, więc właśnie tutaj znajdziecie każde podsumowanie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata | WS | x x.