Rolakatalog

"Nie prowokujcie kretyna, by napisał arcydzieło, a nuż mu się uda!" Stanisław Jerzy Lec

Trzy lata minęły!


Moi wierni kompani!
Dziś nastał dzień, w którym stanęliśmy przed rocznicą założenia naszej dzielnej grupy. Jak wiele dni już minęło? Właśnie trzy lata temu zatrzymaliśmy się w podziemiu, zwanym Miłość silniejsza od śmierci. Dalej brnęliśmy na powierzchni Nowego życia, Detektywa z przypadku, Terra Mortuus, White of Crime, by znaleźć się na wyżynach Paranormal Activity Club Granicy Olimpu. Jednak wciąż niebiosa czekają na opowieści, które będziemy przekazywać następnym pokoleniom.
Rozpoczęłam niesamowitą podróż z Wami, jako moimi dzielnymi kompanami. Przemierzaliśmy wspólnie równiny opisów, walczyliśmy z hordą błędów, spotykaliśmy wspaniałych bohaterów i piliśmy z dzbana rozdziałów. Jednak naszym największym osiągnięciem stała się pula złota, którą zebraliśmy na misjach, a ich liczba zbliża się do 600.000.– Są to płody z prawie 250 misji, z których zostało spisanych ponad 1000 kart opowieści.
Brama królestwa stoi przed nami otworem. Możemy wkroczyć do świata tajemnic, magii, miłości, przyjaźni, lecz kryje się obok nich również mrok, zło, wojna i niezgoda.
W Nas siła! W Nas moc. By pokonać przeciwności losu łączymy się w jedno. Od podziemi do niebios – zbiór szalonych pomysłów to nasza nowa przygoda, którą wspólnie rozpoczniemy. Już nie będziemy zatrzymywać się jedynie na przekazywaniu swych opowieści, ale również wiedzy. Nasze twory rzemieślnicze wyjdą poza granice wyobraźni. Kuźnia została otwarta, a w niej:
– artykuły – listy gończe, rankingi najlepszych wojowników i słowa pijanego rzemieślnika
– katalog – księga ze zbiorem opowieści – tych stworzonych i tych, które czekają na przeżycie
– zamówienia – oto Hefajstos zaciera rączki, nie mogąc doczekać się, jakie arcydzieło stanie przed jego oczyma
Prawie: 600 tys. wyświetleń, napisanych 250 rozdziałów i ponad 1000 stron napisanego tekstu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata | WS | x x.